.

.

Eredeti XFP-10GER-192IR+ XFP-10G-1550nm-40 km üvegszálas optikai adó-vevő

Eredeti XFP-10GER-192IR+ XFP-10G-1550nm-40 km üvegszálas optikai adó-vevő

A vásárlók értékelése:

HUF 121500.00
Összeg
A boltban.


Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

A termékről

Márka Név:
SMTE
Modell Száma:
XFP-10GER-192IR+
Állapot:
Új, Eredeti

Hasonló javaslatok